YENILIK SERİSİ

Cam balkonu zaten biliyorsunuz, biz XENA'dan söz ediyoruz.

xena_video_arkaplan
Play Video

Müşterinizin isteklerini karşılayın!

Sektörünüzde size rekabet avantajı sağlayan, müşterilerinizin ihtiyaç ve isteklerini karşıyabileceğiniz bir ürün gamıyla başarınızı sürdürülebilir kılabilirsiniz. Kendisini sürekli olarak yenileyen, teknoloji ile bağını güçlü tutan, pazarlama yatırımları ile pazar ölçeğinizi genişleten ve özellikle iş ortaklarının duyduğu bağlılığın hakkını veren bir marka ile yola çıkmak; başarıyı bugünden temin eder.

KILAVUZ YOK

Estetik açıdan eşsiz kılınmasının yanında perde uygulamasına da imkan tanır.

VAKUMLU KİLİT

Isı ve ses yalıtımını başarıyla tamamlamakla birlikte ergonomiyi zirveye taşır.

YAĞMUR GEÇİRMEZ

Gizli damlalık kanalı sayesinde olası sıvıları dışarıya tahliye eder.

OTOMATİK DURAKLAMA

Rüzgarlı havalarda açık kanatların yaptığı sesin önüne geçer, sessizliği garanti eder.

Xena'nın özel patentli bakla sistemi sayesinde kanatlar 90 derece açıldığında otomatik olarak kilitlenir. Rüzgarın kanadı kendiliğinden kapatmasını önler.

Xena'da bulunan üst tekerlekler amortisörlüdür. Bu amortisörler montaj kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca, bildiği üzere zamanla deprem gibi doğa olaylarından sonra bina ve balkonlarında değişiklikler oluşur. Bu da mevcut cam balkon sistemini sıkıştırır, sistem rahat çalışmaz. Xena'nın amortisörlü tekerlekleri sayesinde sistem her koşulda rahatlıkla çalışır.

  • Profil Kalınlığı: 4mm
  • Renkler: Beyaz, Siyah, Bronz, Eloksal
  • Damlalık Kanalı: Var
  • Rüzgar Kilidi: Var
  • Vakumlu Kilit: Var
  • Boynuzsuz Tasarım: Var

XCR Açılım Teknolojisi:

  • XENA'nın en üstün özelliği, kılavuz (boynuz) olmamasıdır. Winnice mühendislerinin geliştirdiği "XCR" (XENA Safe Clutch and Release) buluşu sayesinde kanatlarınız maksimum güvenlik düzeyinde çalışır. Kılavuz (Boynuz) vb. ilave aparatlara ihtiyacınız kalmaz. Perdenizi sisteme en yakın şekilde monte eder, boynuzu açıp kapatmakla sizi uğraştırmaz.

 

XWL  Park Teknolojisi:

  • XWL (XENA WIND LOCK) Park Teknolojisi, kanatların açıldıklarında kötü hava şartlarında dahi etkilenmeden güvenli konumda bekleme teknolojisidir.