EKOLOJİ SERİSİ

Tasarruf, yatılım ve sızdırmazlık bir arada...

Yuvanızın ısısını koruyun!

Sektörünüzde size rekabet avantajı sağlayan, müşterilerinizin ihtiyaç ve isteklerini karşıyabileceğiniz bir ürün gamıyla başarınızı sürdürülebilir kılabilirsiniz. Kendisini sürekli olarak yenileyen, teknoloji ile bağını güçlü tutan, pazarlama yatırımları ile pazar ölçeğinizi genişleten ve özellikle iş ortaklarının duyduğu bağlılığın hakkını veren bir marka ile yola çıkmak; başarıyı bugünden temin eder.

ENERJİ TASARRUFU

Seyrederken kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz, butonla çalışabilir.

ISI-SES YALITIMI

Müşterileriniz gölgenin keyfini çıkartsın istiyorsanız, perde uygulayabilirsiniz.

YAĞMUR GEÇİRMEZ

Gizli damlalık kanalı sayesinde olası sıvıları dışarıya tahliye eder.

KOLAY KULLANIM

Rüzgarlı havalarda sesin önüne geçer, müşterinize sessizliği garanti eder.

ISICAMLI Cam Balkon Sistemi şu anda mevcut kullanılmakta olan Cam Balkon sistemlerinin alternatifi olup Evleriniz için kolaylıkla tercih edebileceğiniz bir sistemdir. Cam Balkon Sistemlerinde özellikle yalıtım ve sesten dolayı yaşanan problemlerin eksik yönlerini tespit edip, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yeni sistemimizi hizmetinize sunduk.

Isıcamlı Cam Balkon Sisteminde; Camların ısıcamlı ve çift taraflı temperli olması daha etkin yalıtım, güvenlik ve dolayısıyla enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kullanacağınız Camların özellikleri ve renkleri performans değerlerini yükseltir. Dört mevsim daha konforlu ve daha yalıtımlı mekânlarda yaşamanızı sağlamaktadır. Bu özellikli camların kullanıldığı yeni nesil yalıtım camı ünitelerinde, hem hava boşluğunun sağlandığı yalıtımdan, hem de renkli ve kaplamalı camlarının ısıyı içeride tutma özelliğinden yararlanılmaktadır. Standart düz camlarla üretilen Isıcamın darbelere karşı dayanıklılığı yoktur. Bu nedenle kazalara ve hırsızlığa karşı önlem amacıyla ısıcam bünyesinde temperli olarak emniyet ve güvenlik camları kullanılmalıdır.

  • Cam Uygunluğu: 4+12+4mm cam kalınlığı

  • Yükseklik Limitleri: Maksimum 230cm'dir.

  • Kanat Genişliği: 65cm

  • Su Tahliye Sistemi: Var

  • Normal cama göre çift (ısı cam) %40 yalıtım sağlıyor. LOW-E kaplama (sinerji cam) kullanıldığında %69'a kadar ilaveten yalıtım sağlayabilmektedir.

  • Katlanabilir Kılavuz: Var

  • Paslanmaz Aksesuar Sistemi: Var