EKONOMİK SERİ

ALYA ile piyasa standartlarına yön verin.

Play Video

Müşterilerinize ekonomik çözümler sunun!

Günümüzde her bütçeye uygun olmakla birlikte standartların tümünü karşılayan ürünleri sunabilmek, tüm sektörlerde önem arz etmektedir. ALYA ile hem standartların üzerine çıkın hem de rekabetçi fiyatlarla üstünlüğünüzü sürdürülebilir kılın. Ekonomik çözümler arayan müşterilerinizi memnun etmek ve aynı zamanda standartların üzerinde bir kaliteyi taahhüt etmek, sizin iş yapma biçimini daima güçlendirecektir.

FİYAT AVANTAJI

Piyasadaki standart özelliklerdeki bir cam balkon fiyatına kıyasla rekabeti elinizde tutun.

TÜRKİYE'DE BİR İLK

Winnice ALYA, su tahliye sistemiyle Türkiye'de ilk faydalı modeli almaya hak kazanan sistemdir.

YAĞMUR GEÇİRMEZ

Gizli damlalık kanalı sayesinde olası sıvıları dışarıya tahliye eder.

yıllara meydan okur

Tüm bileşenleriyle hava şartları, toz ve yağmura karşı dayanıklıdır.

Sistemimizde kullanılan Kasa Profili (Ray Profili), her bir ayaktaki çift rulmanlı tekeri taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiştir.

Sistem Bazaları (cama monte edilen profiller) 8mm ve 10mm cam kullanımına uygun olarak 2 çeşittir. Kanat aralarında isteğe bağlı olarak alüminyum ya da şeffaf fitiller kullanılabilir.

Stoklarımızda Eloksal, Bronz, Beyaz ve Ahşap desen olarak standart renkler mevcuttur. Arzu edildiği takdirde özel renk uygulanabilir.

Sistemimizin teker gövdesi ve kanat toplama aparatları oksitlenmeye karşı paslanmaz çelikten üretilmiştir. Rulmanlarımız 1. sınıf olup her türlü hava şartına, toz ve yağmur suyuna karşı dayanıklıdır. Her bir cam kanadında 8 adet taşıyıcı rulman vardır.

  • Monte Edilen Cam Kalınlığı: 8mm-10mm
  • Renkler: Eloksal, Bronz, Beyaz, Ahşap Desen
  • Damlalık Kanalı: Var